• https://www.facebook.com/pages/%C3%87a%C4%9Fanlar-Zeytinzeytinya%C4%9Fi-%C3%9Cretimi-Toptan-Ve-Parekente-Sati%C5%9F/334226219955148?ref=bookmarks
  • https://twitter.com/CAGANLARzeytin

 

Erken hasat özel cam ambalaj naturel sızma zeytinyağı;


Erken Hasat Zeytinyağı Nedir?

Zeytin hasadının erken dönemlerinde toplanmış zeytinlerden elde edilir. Zeytinyağının gerçek tadına ulaşabileceğiniz en güzel yağ tipidir. Bir kere bu yağa alıştınız mı, başka bir yağ tüketmeniz neredeyse olanaksızdır. Genellikle Avdan ve cenkyeri ve taşdibi civarındaki zeytinliklerden ekim - kasım aylarında yeşil, yeşil pembe döneminde toplanan zeytinlerden elde edilen rengi yeşile dönük yağımızdır. Düşük asiditesi ve meyvemsi tadıyla özellikle zeytinyağında farklı tatlar arayanlara hitap eden yağımızdır. Özellikle salatalarınıza farklı bir lezzet katacaktır.

 

Naturel  Sızma Zeytinyağı Pvc Ambalaj;

Naturel Sızma Zeytinyağı Nedir?

   Soğuk sıkma yöntemi ile elde edilen zeytinyağlarıdır. 28°C' nin altındaki sıkıma soğuk sıkma denir. Üretim aşamasında hiç bir kimyasal işleme tabi tutulmazlar. Asit oranı maksimum % 0.8 dir.

   Dalından toplanarak getirilen zeytinler mekanik işlemlerden geçtikten sonra yenbilen zeytinlerdir. Dibe dökülen zeytin asitlenmeye çıkar ve yenilemeyecek kalitededir. Yenecek kalitede olan zeytinyağı sızma olarak tabi edilir eğer ki asitlik derecesi 3.3 ün altında ise.

   Naturel sızma zeytinyağı en kaliteli zeytinyağıdır. Tadı ve kokusu mükemmeldir. Asitlik derecesi 1 asidin altındadır.

   Zeytinyağında olgun tatlar arayan tüketicilerimize hitap eder. Avdan,taşdibi,cenkyeri,çerkezköy  zeytinlerinin olgunlaştığı dönemde elde edilen rengi altın sarısı, tadı son derece hoş ve yumuşak, asiditesi maksimum 0.8 olan bu zeytinyağımız yemeklerinizin değişmez yağı olacaktır.

Naturel teneke ambalaj sızma zeytinyağı;

Zeytinyağı Nasıl Muhafaza Edilir ?

   Işıktan, havadan korumalı, kapalı ve karanlık bir mekanda, serin bir bölgede muhafaza edilmelidir. 11 derecenin altında donmaya başlar.

   Binlerce yıldır sofralarımızı süsleyen zeytinyağını elde etmekte kullanılan mantık hiç değişmemiş olup sadece makina kullanımı ve kapasite kullanımı artmıştır.

Naturel pet ambalaj siyah yuvarlama sele zeytinlerimiz;

 

Naturel pet ambalaj yeşil çizik  zeytinlerimiz;

Ev yapımı zeytinyağlı sabunlarımız;

 

Üyelik Girişi
Facebook Kartımız